Realizacje

Sale wykładowe

Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie

Budowa nowej filharmonii im.M.Karłowicza w Szczecinie.

To jedna z naszych prestiżowych realizacji.

Wykonaliśmy szereg kompleksowych, wymagających i precyzyjnych prac, których efektem jest wyjątkowe, niespotykane i oryginalne miejsce na mapie Polski.

Zespołu Szkół Zawodowych w Koninie

Centrum wykładowo - dydaktyczne: aula Zespołu Szkół Zawodowych w Koninie.

Sala wykładowa zaprojektowana została w kształcie koła.

Zamontowano sufit akustyczny Armstrong Nivis, prace wykonywano na wysokości 15 m między konstrukcją stalową.

Ekrany akustyczne na ścianach przemiennie wraz z zabudowami GK, płytami Ecophon Super G w krawędzi A oraz konstrukcją, celem polepszenia akustyki na sali.

Centrum Kultury w Witkowie
UAM na Wydziale Prawa w Poznaniu

Na Wydziale Prawa UAM wykonano montaż okładzin ściennych Ecophon Texona oraz ekranów akustycznych, przemiennie wraz z panelami.

Zamontowano również sufity z paneli drewnianych a także z siatki miedzianej ciągnionej wraz z wkładką akustyczną.

Sporządzono podkonstrukcje razem z izolacją akustyczną na salach wykładowych oraz na sali wykładowej w kształcie owalu.

Szkoła muzyczna - Pałac w Jankowicach

Adaptacja budynku Pałacu w Jankowicach na cele Samorządowej Szkoły Muzycznej.

Zamontowane ustroje akustyczne pozwoliły na spełnienie wysokich wymogów akustycznych dla tego typu pomieszczeń zapewniając tym samym doskonałe warunki akustyczne do nauki i pracy zarówno uczniom, jak i kadrze pedagogicznej.

Nasza firma dostarczyła i zamontowała m.in akustyczne panele NIDA SONIC w sali rytmiki, absorbery szerokopasmowe o najwyższej klasie akustyczności (klasa A) w postaci okładzin ścian w m.in salach zajęć indywidualnych, w sali zajęć kameralnych i i zbiorowych, w śluzie dźwiękochłonnej oraz z pomieszczeniach pod nazwą "pułapka basowa" oraz dyfuzory akustyczne (ustroje akustyczne), których celem będzie kontrolowanie właściwego rozkładu dźwięku w pomieszczeniu.

Biura zarządu firmy MERCUS w Polkowicach

W trakcie kompleksowego remontu wnętrz komunikacji, holu i sali konferencyjnej w budynku administracyjnym firmy MERCUS w Polkowicach wykonaliśmy sufity napinane w trzech kolorach dostosowanych do kolorystyki ścian oraz oświetlenie.

Oświetlenie w holu i przylegających korytarzach wykonano zgodnie z projektem i koncepcją projektanta.

Uzyskano nie tylko odpowiednie natężenie światła gwarantujące efektywne doświetlenie wnętrza ale również ciekawe i przyciągające uwagę wrażenie estetyczne.

Biuro Zarządu Portów Morskich w Szczecinie

Klasyczny, ciepły kolor sufitu napinanego znakomicie współgra z charakterem wnętrza. Dodatkowo warstwa lakierowanego sufitu napinanego daje efekt odbicia, które optycznie powiększa pomieszczenie.

Sufit napinany wykorzystany w projektach jako element dekoracyjny sprawia, że przestrzeń zyskuje nowy wymiar.

Technologia sufitów napinanych spełnia podstawowe funkcje sufitu podwieszanego, jednak tym, co zdecydowanie ją wyróżnia, są nowe możliwości, jakie otwiera przed swoimi użytkownikami.

Powłoki napinane są nie tylko lekkie, łatwe w montażu i niezwykłe trwałe, ale także pozwalają na kreowanie dowolnej powierzchni